Hoppa till sidans innehåll

Junior GP Sammanställning


Totalt antal        Ålders Antal
poäng Namn Klubb Ålder grupp JGP
3512 Fabian  Stämneryd Linköpings SK 16 u17 4
3336 Jonathan  Edwardsson Malmö SRC 15 u17 4
3284 Kian  Englund-Jonsson Skellefteå SK 14 u15 5
2854 William  Hultman Skellefteå SK 14 u15 4
2810 Neo  Friberg Team Göteborg SK 16 u17 3
2792 Erin  Ängmo-Paterson Linköpings SK 12 u13 5
2627 Anna  Kaiding Skellefteå SK 17 u19 4
2551 Lukas  Bergenhök Stockholm SK 12 u13 5
2468 Knut Grunewald Roslagen SRC 15 u17 4
2459 Filip  Eriksson Team Göteborg SK 14 u15 4
2423 Isabella  Wreber Sundsvall SC 15 u17 4
2368 Hamed  Zaytoun Intersquash C 16 u17 3
2307 Moa  Bönnemark Malmö SRC 15 u17 3
1978 Malin  Frank Linköpings SK 16 u17 3
1945 Linus  Remahl Skellefteå SK 13 u15 4
1935 Valter  Lindberg Skellefteå SK 12 u13 3
1820 Pirjo  Eserstam Skellefteå SK 14 u15 4
1767 Karl  Bundy Malmö SRC 15 u17 2
1761 Ludwig  Löfvenborg Roslagen SRC 14 u15 4
1735 Markus  Johansson Linköpings SK 18 u19 2
1696 Victoria  Savelius Intersquash C 17 u19 4
1585 Otto  Månberg Intersquash C 15 u17 2
1559 Adrian  Laweby Linköpings SK 18 u19 2
1538 Malte  Börjesson Munk Malmö SRC 14 u15 4
1507 Rasmus Jangborn Malmö SRC 15 u17 4
1417 Hampus  Lundberg Linköpings SK 18 u19 2
1396 Theo  Stenlund Skellefteå SK 15 u17 3
1315 Oscar  Jansson Örebro SK 15 u17 4
1288 Anton Bryttne Enskede SC 12 u13 4
1249 Joel Magnusson Älmefur Enskede SC 11 u13 3
1136 Axel  Mårdh Stockholm SK 11 u13 4
1133 William  Wikström Skellefteå SK 15 u17 3
1038 Lovisa  Ronge Team Göteborg SK 17 u19 2
1025 Liam Nordström Skellefteå SK 11 u13 3
1009 Manne Gidlund Sundsvall SC 16 u17 3
1000 Fritiof  Jacobsson Team Göteborg SK 17 u19 1
986 Samuel  Kullgard Linköpings SK 13 u15 3
976 Emil  Svensson  Carlskrona SK 17 u19 3
960 Teo  Carleke Carlskrona SK 17 u19 1
942 Viggo  Fält Linköpings SK 15 u17 2
921 Elias  Samuelsson Team Göteborg SK 17 u19 1
883 Samuel  Lavebrink Intersquash C 18 u19 1
875 Hanna Anderson Örebro SK 15 u17 2
843 Calle Bodin Skellefteå SK 12 u13 3
832 Jacob  Strand SK Norrköping 12 u13 4
823 Gustav Lindberg Skellefteå SK 10 u11 2
784 Lisa  Skalare Team Göteborg SK 18 u19 2
746 Kiri Thunberg Roslagen SRC 13 u15 3
744 Alwa  Skoog Enskede SC 17 u19 2
741 Melvin  Åkerström Skellefteå SK 17 u19 1
730 Samuel  Wreber Sundsvall SC 10 u11 4
723 Isac  Mannberg Skellefteå SK 12 u13 2
654 Arthur Löfvenborg Roslagen SRC 8 u11 4
646 Leo  Hansson Kristianstad SC 16 u17 2
640 Wera Löfvenborg Roslagen SRC 13 u15 3
629 Casper Von Schenck Carlskrona SK 17 u19 2
620 Dhira Yugabalan Team Göteborg SK 10 u11 4
587 Nora  Skoog Enskede SC 14 u15 3
586 Eden Johnsson Malmö SRC 17 u19 1
586 Nathalie  Malmström Intersquash C 17 u19 1
571 Alfred  Kaiding Skellefteå SK 12 u13 2
489 Moa Bergenhök Stockholm SK 10 u11 3
474 Sixten  Fält  Linköpings SK 13 u15 3
463 Rasmus Eliasson Stockholm SK 11 u13 2
456 Olle  Andersson Carlskrona SK 15 u17 1
456 Sixten  Degerman Skellefteå SK 16 u17 1
456 Martin  Lindman Sundsvall SC 16 u17 1
449 Ivar Säwén Malmö SRC 11 u13 2
449 Oliver Ahlin Skellefteå SK 12 u13 2
392 Maya Rehnlund Enskede SC 14 u15 2
356 Amanda Ågren Jahnsson Enskede SC 13 u15 2
351 Hugo  Flodin Skellefteå SK 10 u11 1
330 Lucas Högberg Stockholm SK 12 u13 2
300 Tuva  Holmberg Skellefteå SK 16 u17 1
285 Iza Törnblom Skellefteå SK 15 u17 1
282 Hannah Svensson Carlskrona SK 13 u15 2
263 Julian Stafström Malmö SRC 11 u13 2
260 Gabriel Lyrstrand Örebro SK 14 u15 2
258 Jesper  Eriksson Roslagen SRC 13 u15 1
258 Nova  Friberg Team Göteborg SK 15 u17 1
246 Arvid  Edvardsson Kristianstad SC 15 u17 1
246 Johanna Gulin Sundsvall SC 10 u11 1
246 Eva Klangby Roslagen SRC 11 u13 1
243 Malcolm  Larsson Roslagen SRC 14 u15 2
237 Tor Myrberg Enskede SC 11 u13 2
226 Hampus  Dahllöf Enskede SC 14 u15 2
225 Charlie  Englund Kristianstad SC 13 u15 1
215 Otto  Jonsteg Roslagen SRC 15 u17 1
215 Eskil Baggström Enskede SC 14 u15 1
215 Elmer Karlstrand Carlskrona SK 12 u13 1
205 Gabriella  Gumbricht Roslagen SRC 14 u15 1
196 William  Gustafsson Kristianstad SC 16 u17 1
187 Elias  Gruvberger Carlskrona SK 13 u15 1
178 Julius Andersson SK Kristianstad 12 u13 1
170 Esaias  Bromander Nyholm Kristianstad SC 15 u17 1
162 Leon Rabenne Malmö SRC 14 u15 1
154 Albin Rosshagen Enskede SC 11 u13 1
154 Nils Svensson SK Kristianstad 12 u13 1
147 Viggo  Niklasson SK Kristianstad 13 u15 1
140 Amelia Anterving Kristianstad SC 12 u13 1
140 Harald Hylander Enskede SC 10 u11 1
133 Axel Pettersson Lindqvist Enskede SC 9 u11 1
127 Anton Thylin Skellefteå SK 12 u13 1
100 Emma  Widing Team Göteborg SK 13 u15 1
69 Arvid  Ahlstrand Stockholm SK 12 u13 1
63 Isaac Rylander Linköpings SK 14 u15 1
60 Rudolf Pyka Enskede SC 13 u15 1
59 Harald Löfvenborg Roslagen SRC 11 u13 1
59 Adam Lund Malmö SRC 14 u15 1
58 Wille Rinder Von Beckerath Stockholm SK 13 u15 1
57 Love Lind Malmö SRC 12 u13 1
55 John Ahonen Carlsson Team Göteborg SK 11 u13 1
54 Klara Rödin Linköpings SK 13 u15 1
53 Emma  Wengström Linköpings SK 13 u15 1
52 Alvin Abered Malmö SRC 11 u13 1
51 Elvin Adolfsson Linköpings SK 11 u13 1
50 Samuel  Wettergren Team Göteborg SK 10 u11 1
49 Filip  Langéen Malmö SRC 8 u11 1
48 Esme Giles Team Göteborg SK 12 u13 1
47 Maja Remahl Skellefteå SK 9 u11 1
46 Maya Ahlin Skellefteå SK 10 u11 1
43 Joar Säwén Malmö SRC 8 u11 1
Uppdaterad: 04 NOV 2018 17:24 Skribent: Marcus Stämneryd
Epost: Adressen Gömd

      Instagram 

Svenska tävlingar

seriespel


Framåt för fler i rörelse

 

Joma transparent

Dunlop transparent

logo3498750_lg

   

 

 

         Idrottslyftet       

 

Postadress:
Svenska Squashförbundet
Bollspelsvägen 3
216 25 Malmö

Besöksadress:
Bollspelsvägen 3
216 25 Malmö

Kontakt:
Tel: +46705551969
E-post: This is a mailto link

Se all info

.

 

 

 

 

.